Invent


Millefiori MILANO představuje novinky pro podzim 2011

I Millefiori MILANO myslí na pomalu ale jistě blížící se podzim a připravilo několik novinek pro tohle nadcházející období. Na svět se podívá pět nových kolekcí katalytických lamp nebo třeba nové designy vůní do auta…

Číst dále...


Stěhujeme se!

Bytové parfémy od května na nové adrese

Protože neustále přemýšlíme, jak vylepšit naše služby, rozhodli jsme se pro nové působiště. Naši novou prodejnu bytových parfémů ARIA PURA, showroom a vše kolem scent-marketingu a provonění prostor naleznete od začátku května 2012 na nové adrese. Z Václavské ulice se totiž přestěhujeme na ulici Smetanova, nedaleko Moravského náměstí.

Číst dále...


Bytové parfémy mají co nabídnout

Bytové parfémy – proč se skvěle uplatní v kanceláři?

Nejrůznější bytové parfémy jsou rozhodně výborným nápadem pro každou kancelář. Proč? Vůně náš život ovlivňují mnohem více, než by se snad mohlo zdát. Zavane kolem vás určitá a okamžitě dostanete hlad. V osvěžujícím vánku se probouzíte a v dusnu na vás padá ospalost. Vyvolávají v nás emoce, přináší zážitky, uklidňují, nebo naopak stimulují, proto jsou součástí našich životů, proto je vítáme – ať už v soukromí, nebo v práci.

Číst dále...


Scent marketing je budoucnost

Skutečnost, že vůně způsobují podprahové lidské reakce, otevřela dveře světu scent – marketingu.

Čich primárně a přímo reaguje na limbický systém. Místo, kde vznikají smysly a emoce. Tato část těla dokonce koordinuje všechny tělesné funkce neovlivnitelné lidskou vůlí, jako třeba srdeční tep.

Číst dále...


Vůně – účinná podpora prodeje

Víte, že bytové parfémy lze využít jako vysoce účinný marketingový nástroj? Ještě před krátkou dobou by nikoho tento tah víceméně nenapadl. Avšak v poslední době získávají vůně ve světě obchodu  velmi zásadní místo. Lidé si začali uvědomovat, že ne vždy musíme zapůsobit pouze slovy. Zákazník vnímá komplexně – vzhled obchodu, chování zaměstnanců, nabízené služby a především i vůni prostor. A proto jsou i ve světě podnikání bytové parfémy velmi účinnými spojenci!

Číst dále...


Váš úspěch je ve vzduchu – věnujte vůním více pozornosti

Vůně je IN…
Bytové parfémy jsou dnes na velkém vzestupu, o tom není sporu. K nám sice teprve přicházejí, nicméně v celoevropském měřítku se jedná o nesmírně populární doplněk jak domácností, tak velkých korporací.


Číst dále...


Mr&Mrs Fragrance představí novinky v Milaně i Paříži

MACEF Milano nebo MASION & OBJET Paris – přesně tam představí v měsíci září své novinky Mr&Mrs Fragrance. Zabodovat chce hlavně zbrusu novými kousky Baby Ginger a Baby Walter.

Číst dále...


Nové přírůstky Mr&Mrs Fragrance

Baby Ginger a Baby Walter, tak to jsou zbrusu nové přírůstky, které si s koncem léta připsala na svůj účet společnost Mr&Mrs Fragrance, konkrétně designer Luca Trazzi. Oživil tak celou řadu Change to freedom o dva nové tvary…

Číst dále...


MR & MRS FRAGRANACE získali cenu Grand Prix For Habitat 2011

Na letošním ročníku pražského veletrhu For Habitat 2011 představila mimo jiné celou řadu svých výrobků italská společnost Mr & Mrs Fragrance. Jejich katalytická lampa vytvořená designérem Luccou Trazzim získala cenu Grand Prix.

Číst dále...


Millefiori Milano představuje NOVINKY

Tak a je to tady, výrobci útočí na nejmladší kategorii zákazníků. Millefiori Milano představilo opravdu originální novinku. Kolekce výrobků, která je určena pro děti.

Číst dále...

Kontaktujte nás

Josefská 1
602 00, Brno
Česká republika

Telefon: +420 725 311 301
Email: info@bandj.cz
Web: www.bandj.cz

Visit also our social profiles:

Scroll to top