Invent

MR & MRS FRAGRANACE získali cenu Grand Prix For Habitat 2011


Na letošním ročníku pražského veletrhu For Habitat 2011 představila mimo jiné celou řadu svých výrobků italská společnost Mr & Mrs Fragrance. Jejich katalytická lampa vytvořená designérem Luccou Trazzim získala cenu Grand Prix.

Mezi základními kritérii pro přihlášení exponátu do soutěže bylo zejména technické řešení, netradiční nápad, design, mimořádná kvalita za přijatelnou cenu, ekologická hlediska, chemická a biologická nezávadnost, energetická úspornost a obecné vlastnosti charakterizující šetrný vztah k životnímu prostředí.

Katalytická lampa je výrobkem, který dokáže silně a intenzivně provonět prostor, současně zneutralizovat zápach nebo zničit bakterie v ovzduší. Poradí si i s tolik nepříjemným kouřem z cigaret, zároveň je jedinečným prvkem do interiéru. Provoní velmi objemné prostory nebo místa, kde se pohybuje hodně lidí.

Společnost Mr & Mrs Fragrance se pro vytvoření neotřelého designu svých výrobků rozhodla oslovit zkušeného a úspěšného italského designera Luca Trazziho, jenž vyjádřil italské hodnoty ve vytříbených křivkách keramiky. Výsledkem jsou čtyři geniální tvary – dva mužské, jež jsou prezentovány jako Fred a Walter, jejich drahými polovičkami jsou pak Ginger a              Wilma. Každý z nich se může pochlubit celkem deseti barvami svého provedení a deseti výraznými a nezapomenutelnými vůněmi něžných růží, čistého vzduchu, mohutného palisandrového dřeva, rumového pokušení s banánem a vanilkou, černého koření kardamomu, silného muže, máty, makových lístků či slané vody.

Výrobce difuzérů Mr&Mrs Fragrance je jedním z nejúspěšnějších výrobců v posledních dvou letech. Společnost Joy Fragrance má díky obrovské poptávce po jeho zboží prakticky vymetené sklady. Pro letošní rok pak přišel ještě s novým logem, jehož součástí je slogan „FREEDOM TO CHANGE“, znamenající změnu pro všechny, kteří doposud aroma difuzérům nepodlehli. Faktem je, že tyto výrobky jsou nejen díky své jednoduchosti krásné, ale navíc 100% funkční. V letošním roce přišli s novinkou v podobě difuzéru VITO a katalytických lamp s označením ZIA.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontaktujte nás

Josefská 1
602 00, Brno
Česká republika

Telefon: +420 725 311 301
Email: info@bandj.cz
Web: www.bandj.cz

Visit also our social profiles:

Scroll to top