Invent

Vůně pro domácí použití


Millefiori Milano

Italská společnost Millefiori Milano byla založena počátkem devadesátých let. Poměrně dlouhou dobu se zabývala výhradně výrobou exkluzivních designových svíček, v roce 2004 se ale začala zabývat i interiérovými vůněmi – nejprve v podobě vonných svíček a následně difuzorů. Jejich úspěch nastartoval obrovský růst firmy a k dnešnímu dni z ní udělal jednoho z nejžádanějších a nejvýznamnějších výrobců v oboru.

Millefiori u svých výrobků klade velký důraz jak na designové zpracování (ať už se jedná o difuzory, katalytické lampy či svíčky), tak na kvalitu a nezávadnost surovin k výrobě vonných esencí, které jsou vždy původem z Itálie či Francie.

Mr & Mrs Fragrance

Italská společnost Joy Fragrances se zabývá již řadu let distribucí různých značek interiérových vůní. V roce 2010 představila poprvé vlastní kolekci výrobků, která nese název Mr & Mrs Fragrance. Spojení zkušennosti, praxe a dokonalého designu jehož autorem je přední italský návrhář Luca Trazzi, dalo vznik jednoduchým produktovým řadám, které splňují všechny pravidla dokonalého brandu. Zaoblené tvary, široké spektrum barev. To vše doplněné o kolekci vysoce kvalitních vůní, které reflektují vzpomínky zakladatelů společnosti na jejich vzdálené cesty.

Kontaktujte nás

Josefská 1
602 00, Brno
Česká republika

Telefon: +420 725 311 301
Email: info@bandj.cz
Web: www.bandj.cz

Visit also our social profiles:

Scroll to top