Invent

Millefiori Milano


Millefiori Milano

Italská společnost Millefiori Milano byla založena počátkem devadesátých let. Poměrně dlouhou dobu se zabývala výhradně výrobou exkluzivních designových svíček, v roce 2004 se ale začala zabývat i interiérovými vůněmi – nejprve v podobě vonných svíček a následně difuzorů. Jejich úspěch nastartoval obrovský růst firmy a k dnešnímu dni z ní udělal jednoho z nejžádanějších a nejvýznamnějších výrobců v oboru.

Millefiori u svých výrobků klade velký důraz jak na designové zpracování ,,nosiče“ (ať už se jedná o difuzory, katalytické lampy či svíčky), tak na kvalitu a nezávadnost surovin k výrobě vonných esencí, které jsou vždy původem z Itálie či Francie, a vždy v nejvyšší možné kvalitě odpovídající všem normám Evropské unie.

natural_400

Natural Fragrances

To jsou jen svěží, jednoduché a radostné vůně, odrážející bezstarostné chvíle a příjemnou atmosféru prostřednitcvím četných barev a vůní.

selected_400

Selected

To je elegantní styl, který svádí svým nádechem tajemna. Přesně taková je totiž nálada této řady – v matných tónech a odstínech a s vybranými vůněmi.

zona_400

Zona

Kolekce s heslem bílá barva a jednoduchost, která reprezentuje kouzlo vůní Millefiori Milano: tedy perfektní harmonii vůní, které vybaví každý interiér svou sílou rovnováhy.

lampair_400

Lampair

Lampair je název katalytických lamp od Millefiori Milano – vysoce kvalitních bytových doplňků s nejnovějšími trendy na trhu, jak ve vzhledu, tak ve vůních samotných.

laundry_400

Millefiori Laundry

Stejná vůně pro všechny procesy související s prádlem a oblečením. Jednoduchý koncept, díky kterému se dosáhne maximálního efektu.

air_design_400

Air Design

Tato kolekce je prakticky doplňkem ke všem výrobním řadám Millefiori Milano. Jedná se o nádobky s unikátním designem, které se prodávají bez náplně.

bambino_400

Bambino

Konceptem vůní pro děti. Složení fragrance vyhovuje nejpřísnějším zdravotním normám. Výrobky jsou navrženy tak, aby je mohly používat děti.

carair_400

Vůně do auta

Aby se nezapomnělo na lidi, kteří tráví spoustu času v autě, Millefiori Milano přišlo s novým konceptem vůně do auta.

Kontaktujte nás

Josefská 1
602 00, Brno
Česká republika

Telefon: +420 725 311 301
Email: info@bandj.cz
Web: www.bandj.cz

Visit also our social profiles:

Scroll to top