Invent

Vlastní brand


Nevšední, avšak obyčejný přístup – vaše výhra…

Aroma má silný vliv na naše podprahové vnímání. I proto mnohdy podceňujeme jeho úlohu v životě člověka, obchodování a všeobecně v oblasti marketingu. Studie však prokazují, že právě vůně si člověk zapamatuje nejlépe ze všech smyslových vjemů. Právě s ní se tedy dá skvěle „obchodovat“. Zákazník si totiž za pomoci vůně zapamatuje i absolutně novou a neznámou značku mnohem snadněji a jen tak na ni nezapomene.

Co činí čich tak silným a důležitým smyslem? Lidé jsou schopni rozeznat na 10 000 vůní, přičemž člověk se nadechne asi 30 000 krát za den. Náš čichový systém je schopen identifikovat rozsáhlý seznam vůní, jež nás dennodenně obklopují. Vůně spouští vzpomínky, obrazy, emoce, asociace…

Samotný scent – marketing a provonění větších prostor, kde se běžně lidé nacházejí a mají se zde cítit dobře, se stávají čím dál větším trendem, právě v souvislosti s výzkumy, jež dokazují silný vztah mezi vůní a lidskými emocemi.

Řešení

Našim klientům dáváme možnost vytvářet vlastní, jedinečné prostředí, právě takové, kde mohou jejich zákazníci zapojit všechny smysly, paměť a emoce – zapojit svůj celý čichový systém a vše s ním spojené.
.
Spolu s nepřeberným množstvím těch nejrůznějších lákavých vůní nabízí rovněž vlastní „design“, vlastní firemní vůni posilující samotnou značku, prostředí a nezapomenutelné zážitky Vašich zákazníků.

Kontaktujte nás

Josefská 1
602 00, Brno
Česká republika

Telefon: +420 725 311 301
Email: info@bandj.cz
Web: www.bandj.cz

Visit also our social profiles:

Scroll to top