Invent

O násSpolečnost Brown & Johnson je předním distributorem bytových doplňků, jako jsou bytové parfémy, interiérové vůně, relaxační a poslechová CD a obdobných výrobků a zařízení zaměřených na základní lidské smysly. Působení na lidské smysly je totiž základním konceptem a filozofií společnosti. Cílem je upotat zákazníka čichem, hmatem, zrakem, sluchem, případně chutí. Věříme, že výrobky této povahy budou do budoucna právě ty, které budou zákazníci preferovat jako dárky pro svoje blízké a které se stanou součástí marketingové kampaně mnoha obchodníků s společností.

.Cílem je poskytovat kvalitní produkty,které splní ty nejnáročnější požadavky zákazníků…


Právě proto přichází firma Brown & Johnson s celou řadou originálních a stylových doplňků nejen pro Váš domov. Celý tým je připraven plnit Vaše přání, nabídnout krásné a unikátní produkty a poskytnout stoprocentní servis pro Vaši radost a spokojenost.

Naše společnost se také zabývá poradenstvím v oblasti ScentMarketingu, jsme schopni navrhnout opimální technologii pro provonění větších prostor, jako jsou hotely, obchodní centra, kanceláře případně i jiné s rozlohou nad 40 m2.

Náš tým se podílí jak na kreativních, tak na technických aspektech scent-marketingu. Hlavním posláním je tak pomáhat zákazníkům vytvářet vlastní parfémované značkové výrobky, které jsou unikátní a specificky zaměřené na jejich zákazníky. Naše odborné znalosti v oblasti scent – marketingu spolu s exkluzivními a patentovanými scent – marketingovými produkty změní vaši reklamu a image z běžné tiskoviny v jedinečnou upoutávku, která zapůsobí nejen na oči zákazníků.

Správné užití našich nejnovějších technologií a nápadů pomůže udržet vaši značku svěží a originální.

.

.


Kontaktujte nás

Josefská 1
602 00, Brno
Česká republika

Telefon: +420 725 311 301
Email: info@bandj.cz
Web: www.bandj.cz

Visit also our social profiles:

Scroll to top