Invent

Stěhujeme se!


Bytové parfémy od května na nové adrese

Protože neustále přemýšlíme, jak vylepšit naše služby, rozhodli jsme se pro nové působiště. Naši novou prodejnu bytových parfémů ARIA PURA, showroom a vše kolem scent-marketingu a provonění prostor naleznete od začátku května 2012 na nové adrese. Z Václavské ulice se totiž přestěhujeme na ulici Smetanova, nedaleko Moravského náměstí.

Co se změní?

Pro všechny je tu důležitá informace – prodejní prostory se sice přesunou, ale naše služby zůstávají stejné. Stávající i noví zákazníci mohou i nadále využívat naší prodejny ARIA PURA pro výběr a nákup bytových parfémů a vůní současně s poradenstvím kvalifikovaného personálu. Nadále také mohou využít stejných emailových adres i telefonních čísel, včetně internetového obchodu www.bytove-parfemy.cz.

Jak se k nám dostanete?

Centrum interiérových vůní se přesune na adresu Smetanova 30, Brno – Veveří, do místa působiště bývalého kosmetického a kadeřnického studia Bellmonde. Budova se nachází 50 m od tramvajové zastávky Antonínská, pro dopravu lze využít tramvají č. 1 (směr Řečkovice – Ečerova) a č.6 (směr Královo pole – nádraží), a cca 500 m od Moravského náměstí.

O nás

Prodejna ARIA PURA (v překladu čistý vzduch, z italštiny) byla otevřena v červenci 2010 jako první prodejna specializovaná na interiérové vůně v České republice. Koncept prodeje je orientován pouze na produkty bytové kosmetiky a jejich doplňky či profesionální provonění větších veřejných i komerčních prostor. Zákazníci zde mohou vybírat z více než 300 výrobků od dvou předních světových výrobců, otestovat mohou více než 70 nádherných vůní.

Přicházíme s celou řadou originálních a stylových doplňků nejen pro váš domov. Celý tým je připraven plnit vaše přání, nabídnout krásné a unikátní produkty a poskytnout stoprocentní servis pro vaši radost a spokojenost.

Rádi Vás přivítáme na našem novém působišti – ulice Smetanova 30, Brno – Veveří, kde si v příjemné atmosféře budete moci pohodlně vybrat produkty, které vám nejvíce vyhovují.

Millefiori Milano

Italská společnost Millefiori Milano byla založena počátkem devadesátých let. Poměrně dlouhou dobu se zabývala výhradně výrobou exkluzivních designových svíček, v roce 2004 se ale začala zabývat i interiérovými vůněmi – nejprve v podobě vonných svíček a následně difuzorů. Jejich úspěch nastartoval obrovský růst firmy a k dnešnímu dni z ní udělal jednoho z nejžádanějších a nejvýznamnějších výrobců v oboru. Millefiori u svých výrobků klade velký důraz jak na designové zpracování (ať už se jedná o difuzory,    katalytické lampy či svíčky), tak na kvalitu a nezávadnost surovin k výrobě vonných esencí, které jsou vždy původem z Itálie či Francie.

Mr & Mrs Fragrance

Italská společnost Joy Fragrances se zabývá již řadu let distribucí různých značek interiérových vůní. V roce 2010 představila poprvé vlastní kolekci výrobků, která nese název Mr & Mrs Fragrance. Spojení zkušennosti, praxe a dokonalého designu jehož autorem je přední italský návrhář Luca Trazzi, dalo vznik jednoduchým produktovým řadám, které splňují všechny pravidla dokonalého brandu. Zaoblené tvary, široké spektrum barev. To vše doplněné o kolekci vysoce kvalitních vůní, které reflektují vzpomínky  zakladatelů společnosti na jejich vzdálené cesty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontaktujte nás

Josefská 1
602 00, Brno
Česká republika

Telefon: +420 725 311 301
Email: info@bandj.cz
Web: www.bandj.cz

Visit also our social profiles:

Scroll to top