Invent

Millefiori Milano představuje NOVINKY


Tak a je to tady, výrobci útočí na nejmladší kategorii zákazníků. Millefiori Milano představilo opravdu originální novinku. Kolekce výrobků, která je určena pro děti.


Vůně do auta v novém designu
Koncem letošního roku si nešlo, nevšimnou velkého zájmu zákazníků o vůně do auta od italské firmy Millefiori MILANO. Vůně je postavena na jednoduchém a současně revolučním principu. Prostřednictvím klipu se připevní krytka z anodizovaného hliníku na průduch klimatizace a vůně se rozvine, jen když je klimatizace puštěna. Vůně se šíří z náplní, které obsahují pogumovanou parfémovanou hmotu. Jednoduché a krásné. Jelikož výrobce zaznamenal celosvětově s tímto nápadem celosvětový úspěch, rozhodl se na letošním kole jarních světových veletrhů, představit jako novinku sadu osmi trendových klipů, které mají být vtipné, krásné a hlavně funkční. Zákazníci se s těmito výrobku budou moci potkat na různých místech v rámci distribuční sítě naší společnosti, případně na internetu. Maloobchodní cena zůstává stejná jako u předchozích barev, tedy 340,-Kč vč. DPH.

Millefiori BAMBINO

Tak a je to tady, výrobci útočí na nejmladší kategorii zákazníků. Millefiori Milano představilo opravdu originální novinku. Kolekce výrobků, která je určena pro děti. Výrobky jsou absolutně zdravotně nezávadné – difuzéry obsahují vodu a vonný olej. Celá kolekce se skládá z vonného difuzéru, vonného magnetku na záclonu nebo ledničku, vonného sáčku ve tvaru medvídka, osvěžovače látky, vonné kartičky do šatny a vonného papíru do šuplíku. To vše ve dvou barvách, modré pro kluky a růžové pro holky. Výrobky se dodávají ve čtyřech různých vůních, speciálně vyvinutých pro děti. Poněkud vyšší pořizovací cena, pro maminky, které chtějí mít děti navoněné, a krásné jistě nebude problém.

Katalytické lampy – rozšíření kolekce CLASSICA
Vzhledem k oblibě čirých lamp, přichází i výrobce Millefiori s rozšířením klasické kolekce o tři nové designy lamp. Jejich prodejní cena bude 1.105,-Kč vč. DPH.

AIR DESIGN – difuzér DROP a BLOOM
Na podzim loňského roku v rámci zapojení mladých italských designérů do programu Millefiori DESIGN LAB, vznikla řada opravdu podařených designových kousků. Za zmínku jistě stojí masivní skleněný difuzér s označením DROP ve tvaru kapky, jak napovídá název. Jeho cena jednoznačně určuje, že koncový zákazník je náročný a chce mít doma designový kousek od firmy Stefano Giovannoni. Difuzér BLOOM se vyznačuje jednoduchostí a v té spočívá celá jeho krása. Vyrábí se ve čtyřech barvách.

MACEF – MILANO
Na letošním veletrhu MACEF v italském Miláně jednoznačně společnost Millefiori dominovala svojí expozicí, která jak již tradičně patřila k největším v rámci výrobců bytové kosmetiky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontaktujte nás

Josefská 1
602 00, Brno
Česká republika

Telefon: +420 725 311 301
Email: info@bandj.cz
Web: www.bandj.cz

Visit also our social profiles:

Scroll to top